UWAGA

ul. Przy Skarpie 4,
87-100 Toruń

+48 781 498 356

Maciek
Odsłony: 4095

m6

 Ostatni weekend kwietnia zawodnicy z rocznika 2010 i 2011 spędzili w Poznaniu gdzie wzięli udział w międzynarodowym turnieju Marathon Cup. W stawce 32 zespołów znalazły się czołowe polskie akademie takie jak Lech Poznań czy FASE Szczecin. Nie zabrakło również zespołów z sąsiednich krajów - Niemcy, Czechy.

Nasi zawodnicy rozgrywki rozpoczęli w sobotę od fazy grupowej, w której los skojarzył ich z Polonią Środa Wielkopolska, LKSem Ślesin, Błękitnymi Wronki, Slovanem Liberec, SC Schwarzenbek, WULKS Koroną Wschowa, Football Arena Szczecin. Po pierwszym dniu rozgrywek zajmujemy 4 miejsce w grupie i następnego dnia gramy o miejsca 9-16.

FAZA GRUPOWA:

wyniki SB

m1

m2

m5

m4

 

W niedzielę przystępujemy do rywalizacji o miejsca 9-16. Drugiego dnia rozgrywek mierzymy się zespołami KS Gwardia Koszalin, KS Koziołek Poznań Czarny, FA Leszno, Banik Ostrava FC, LPFA Kościan, AP Calcio Wągrowiec. Rywalizację rozpoczynamy z 1 punktem przepisanym z soboty za mecz ze Slovanem Liberec. Ostatecznie po ciężkiej walce i nakładającym się zmęczeniu z dnia poprzedniego kończymy rozgrywki na 14 miejscu. Chłopakom należą się podziękowania za zaangażowanie i walkę, którą pokazali podczas całego turnieju. Jest to pierwszy turniej w ich życiu, w którym mieli okazję skonfrontować się z zagranicznymi zespołami a zebrane doświadczenia na pewno zaprocentują w przyszłośći.

Drużynę U9 reprezentowali: Mikołaj, Miłosz, Franek, Igor, Oliwier, Nikodem, Wiktor, Patryk, Michał, Kostek.

GRUPA LEWANDOWSKI (MIEJSCA 9-16):

wyniki nd

m6

m7m9

m8

m11

m12